Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 1 11:20:04 0:20:04 0:00:00 0:06:41
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1 11:20:11 0:20:11 0:00:07 0:06:43
3 Ragne Wiklund Nydalens SK 1 11:20:27 0:20:27 0:00:23 0:06:49
4 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1 11:20:29 0:20:29 0:00:25 0:06:49
5 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 1 11:21:17 0:21:17 0:01:13 0:07:05
6 Mikkel Katla Fossum IF 2 11:21:39 0:21:39 0:01:35 0:07:13
7 Agnes Leo Halden SK 1 11:21:40 0:21:40 0:01:36 0:07:13
8 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 2 11:22:02 0:22:02 0:01:58 0:07:20
9 Erling Fredriksen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 11:22:05 0:22:05 0:02:01 0:07:21
10 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 1 11:22:23 0:22:23 0:02:19 0:07:27
11 Iliana Ilieva Halden SK 1 11:22:24 0:22:24 0:02:20 0:07:28
12 Pernille Katla Fossum IF 1 11:22:25 0:22:25 0:02:21 0:07:28
13 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1 11:22:27 0:22:27 0:02:23 0:07:29
14 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1 11:22:33 0:22:33 0:02:29 0:07:31
15 Maria Jonsson Nydalens SK 2 11:22:33 0:22:33 0:02:29 0:07:31
16 Lisa Schubnell Bækkelagets SK 1 11:22:37 0:22:37 0:02:33 0:07:32
17 Nicole Ragvin Nydalens SK 3 11:22:39 0:22:39 0:02:35 0:07:33
18 Alfred Bjørnerød OK Moss 1 11:23:27 0:23:27 0:03:23 0:07:49
19 Åsne Naadland Holo Fossum IF 1 11:23:36 0:23:36 0:03:32 0:07:52
20 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 2 11:23:39 0:23:39 0:03:35 0:07:53
21 Magdalena Cermakova Nydalens SK 2 11:23:41 0:23:41 0:03:37 0:07:53
22 Line Hagman Bækkelagets SK 2 11:23:45 0:23:45 0:03:41 0:07:55
23 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1 11:24:01 0:24:01 0:03:57 0:08:00
24 Hallvard Fjær Lillomarka OL 2 11:24:07 0:24:07 0:04:03 0:08:02
25 Åsne Haavengen Kongsberg OL 1 11:24:37 0:24:37 0:04:33 0:08:12
26 Kristine Haanes Strandlie OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 11:24:40 0:24:40 0:04:36 0:08:13
27 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 1 11:24:41 0:24:41 0:04:37 0:08:13
28 Kristine Kravdal OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 11:24:46 0:24:46 0:04:42 0:08:15
29 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 1 11:24:46 0:24:46 0:04:42 0:08:15
30 Agnethe Hasli OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 11:24:49 0:24:49 0:04:45 0:08:16
31 Andrea Ranvik Konnerud IL 1 11:24:49 0:24:49 0:04:45 0:08:16
32 Aurora Gjølsjø OK Moss 1 11:24:53 0:24:53 0:04:49 0:08:17
33 Karianne Hauge Halden SK 2 11:24:54 0:24:54 0:04:50 0:08:18
34 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 1 11:24:56 0:24:56 0:04:52 0:08:18
35 Malene Jebsen Heming Orientering 1 11:24:58 0:24:58 0:04:54 0:08:19
36 Kristine Fjeldbo IL Tyrving 1 11:24:59 0:24:59 0:04:55 0:08:19
37 Ida Tiltnes IL Tyrving 1 11:25:01 0:25:01 0:04:57 0:08:20
38 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 1 11:25:01 0:25:01 0:04:57 0:08:20
39 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1 11:25:06 0:25:06 0:05:02 0:08:22
40 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 2 11:25:10 0:25:10 0:05:06 0:08:23
41 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 2 11:25:20 0:25:20 0:05:16 0:08:26
42 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 1 11:25:41 0:25:41 0:05:37 0:08:33
43 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 1 11:25:44 0:25:44 0:05:40 0:08:34
44 Johan Eger Kongsberg OL 1 11:25:48 0:25:48 0:05:44 0:08:36
45 Louise Oram Bækkelagets SK 1 11:25:51 0:25:51 0:05:47 0:08:37
46 Ida Hope Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 11:26:07 0:26:07 0:06:03 0:08:42
47 Simen Elvhaug Raumar Orientering 3 11:26:10 0:26:10 0:06:06 0:08:43
48 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1 11:26:17 0:26:17 0:06:13 0:08:45
49 Dana B. Stene Nydalens SK 3 11:26:18 0:26:18 0:06:14 0:08:46
50 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1 11:26:19 0:26:19 0:06:15 0:08:46
51 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 1 11:26:20 0:26:20 0:06:16 0:08:46
52 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 1 11:26:23 0:26:23 0:06:19 0:08:47
53 Theodor Lier Indre Østfold OK 1 11:26:25 0:26:25 0:06:21 0:08:48
54 Synnøve Bråten Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 11:26:27 0:26:27 0:06:23 0:08:49
55 Erik Sandbæk OK Moss 2 11:26:28 0:26:28 0:06:24 0:08:49
56 Karoline Aune Halden SK 2 11:26:31 0:26:31 0:06:27 0:08:50
57 Heidi Vogt Østmarka OK 1 11:26:47 0:26:47 0:06:43 0:08:55
58 Stein Klyve OK Moss 2 11:26:50 0:26:50 0:06:46 0:08:56
59 Kristin Brekke Lillomarka OL 2 11:27:29 0:27:29 0:07:25 0:09:09
60 Linda Hanssen Østmarka OK 1 11:27:31 0:27:31 0:07:27 0:09:10
61 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1 11:27:38 0:27:38 0:07:34 0:09:12
62 Johan Mattsson Lillomarka OL 3 11:27:41 0:27:41 0:07:37 0:09:13
63 Geir Bråten Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 11:27:42 0:27:42 0:07:38 0:09:14
64 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 1 11:29:06 0:29:06 0:09:02 0:09:42
65 Solveig Eline Berg IL Tyrving 2 11:29:07 0:29:07 0:09:03 0:09:42
66 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 1 11:29:11 0:29:11 0:09:07 0:09:43
67 Anne Larsson Hovind Raumar Orientering 1 11:29:14 0:29:14 0:09:10 0:09:44
68 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 11:29:48 0:29:48 0:09:44 0:09:56
69 Anniken Ranvik Konnerud IL 1 11:30:26 0:30:26 0:10:22 0:10:08
70 Brita Opheim Sauar IL Koll 1 11:30:31 0:30:31 0:10:27 0:10:10
71 Ole Sofus Haakaas Indre Østfold OK 2 11:30:35 0:30:35 0:10:31 0:10:11
72 Delphine Poirot Lillomarka OL 1 11:30:52 0:30:52 0:10:48 0:10:17
73 Tanja Instanes Sturla, IF 2 11:32:05 0:32:05 0:12:01 0:10:41
74 Christopher Schive OK Moss 2 11:32:09 0:32:09 0:12:05 0:10:43
75 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 2 11:32:14 0:32:14 0:12:10 0:10:44
76 Hanne Cecilie Messel Bæren Lillomarka OL 3 11:32:16 0:32:16 0:12:12 0:10:45
77 Henrik Vaage Bækkelagets SK 3 11:32:17 0:32:17 0:12:13 0:10:45
78 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 2 11:32:31 0:32:31 0:12:27 0:10:50
79 Berit Danielsen IL Tyrving 2 11:32:38 0:32:38 0:12:34 0:10:52
80 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 1 11:33:02 0:33:02 0:12:58 0:11:00
81 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering / Grue IL 1 11:33:17 0:33:17 0:13:13 0:11:05
82 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 2 11:33:19 0:33:19 0:13:15 0:11:06
83 Kari Lund Nittedal OL 1 11:33:36 0:33:36 0:13:32 0:11:12
84 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1 11:33:37 0:33:37 0:13:33 0:11:12
85 Fride Sørensen Sturla, IF 1 11:33:39 0:33:39 0:13:35 0:11:13
86 Alexandra Devik Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 11:34:03 0:34:03 0:13:59 0:11:21
87 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 2 11:35:40 0:35:40 0:15:36 0:11:53
88 Anne Edith Corneliussen Nittedal OL 1 11:35:44 0:35:44 0:15:40 0:11:54
89 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1 11:35:46 0:35:46 0:15:42 0:11:55
90 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 2 11:35:54 0:35:54 0:15:50 0:11:58
91 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 1 11:36:05 0:36:05 0:16:01 0:12:01
92 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1 11:36:12 0:36:12 0:16:08 0:12:04
93 Elin Ekeberg IL Tyrving 2 11:36:13 0:36:13 0:16:09 0:12:04
94 Elin Krogstad Lillomarka OL 3 11:36:29 0:36:29 0:16:25 0:12:09
95 Joachim Ryen Raumar Orientering 3 11:36:46 0:36:46 0:16:42 0:12:15
96 Anne Sørum Indre Østfold OK 2 11:37:01 0:37:01 0:16:57 0:12:20
97 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 2 11:38:23 0:38:23 0:18:19 0:12:47
98 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 1 11:38:24 0:38:24 0:18:20 0:12:48
99 Elena Grand Nydalens SK 3 11:38:45 0:38:45 0:18:41 0:12:55
100 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1 11:39:09 0:39:09 0:19:05 0:13:03
101 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 3 11:39:26 0:39:26 0:19:22 0:13:08
102 Ingrid Nermoen Østmarka OK 2 11:40:29 0:40:29 0:20:25 0:13:29
103 Aurora Opheim Sauar IL Koll 1 11:40:33 0:40:33 0:20:29 0:13:31
104 Hanne Stenslet Raumar Orientering 2 11:41:49 0:41:49 0:21:45 0:13:56
105 Ine Instanes Sturla, IF 1 11:43:13 0:43:13 0:23:09 0:14:24
106 Kjersti Ruud Østmarka OK 2 11:44:02 0:44:02 0:23:58 0:14:40
107 Herman Brunborg Nittedal OL 1 11:45:16 0:45:16 0:25:12 0:15:05
108 Oda Aarstad Odal OL - Orientering / Grue IL 1 11:46:07 0:46:07 0:26:03 0:15:22
109 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 2 11:46:12 0:46:12 0:26:08 0:15:24
110 Magnus Jystad Østmarka OK 2 11:46:51 0:46:51 0:26:47 0:15:37
111 Atle Sundelin Bækkelagets SK 3 11:51:50 0:51:50 0:31:46 0:17:16
112 Kristina Johansen Fet OL 1 11:52:09 0:52:09 0:32:05 0:17:23
113 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 2 11:52:22 0:52:22 0:32:18 0:17:27
114 Merete Undeland Sturla, IF 2 12:00:05 1:00:05 0:40:01 0:20:01
115 Heidi Lohne Odal OL - Orientering / Grue IL 1 12:00:09 1:00:09 0:40:05 0:20:03
116 Maria Torgersen Bækkelagets SK 3 12:00:19 1:00:19 0:40:15 0:20:06
117 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 2 12:04:35 1:04:35 0:44:31 0:21:31
118 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 1 12:06:35 1:06:35 0:46:31 0:22:11
119 Kristin Kvalø Haug Fet OL 1 12:06:44 1:06:44 0:46:40 0:22:14
120 Gunnhild Nordgaard Hermstad IL Koll 1 12:14:06 1:14:06 0:54:02 0:24:42
Disk Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1 11:20:10 0:20:10 NA NA
Disk Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 1 11:35:07 0:35:07 NA NA
Disk Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 2 12:32:11 1:32:11 NA NA