Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Emil Wingstedt Halden SK 1 13:06:45 0:22:47 0:00:00 0:05:41
2 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1 13:02:20 0:22:58 0:00:11 0:05:44
3 Einar Melsom Fossum IF 1 13:28:00 0:25:56 0:03:09 0:06:29
4 August Asheim Birkeland Halden SK 2 13:30:13 0:27:29 0:04:42 0:06:52
5 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 1 13:37:54 0:28:06 0:05:19 0:07:01
6 Karl Even Rygh Heming Orientering 1 13:36:51 0:29:14 0:06:27 0:07:18
7 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1 13:45:21 0:29:22 0:06:35 0:07:20
8 Audun Bergan Nydalens SK 2 13:25:17 0:29:41 0:06:54 0:07:25
9 Svein Nygård Lillomarka OL 1 13:27:39 0:29:57 0:07:10 0:07:29
10 Anders Storbraten Bækkelagets SK 1 13:24:00 0:30:14 0:07:27 0:07:33
11 Amund Hoel Raumar Orientering 1 13:44:50 0:30:39 0:07:52 0:07:39
12 Are Kristiansen IL Tyrving 1 13:42:58 0:30:56 0:08:09 0:07:44
13 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1 14:08:34 0:32:03 0:09:16 0:08:00
14 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1 13:50:18 0:32:16 0:09:29 0:08:04
15 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 2 14:04:49 0:32:29 0:09:42 0:08:07
16 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 14:16:44 0:33:21 0:10:34 0:08:20
17 Eivind Berner Myhre Fossum IF 2 13:54:44 0:33:26 0:10:39 0:08:21
18 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 2 14:05:58 0:33:42 0:10:55 0:08:25
19 Marion R Huber Nydalens SK 3 14:03:07 0:35:18 0:12:31 0:08:49
20 Heidi Tronbøl Fet OL 1 14:54:41 0:37:55 0:15:08 0:09:28
21 Birgit Økern Konnerud IL 1 13:56:11 0:37:57 0:15:10 0:09:29
22 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 1 14:06:03 0:38:38 0:15:51 0:09:39
23 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 13:41:41 0:38:48 0:16:01 0:09:42
24 Dag Wang Lillomarka OL 2 14:03:13 0:39:57 0:17:10 0:09:59
25 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1 14:22:05 0:40:14 0:17:27 0:10:03
26 Tibor Vári Sturla, IF 2 14:52:48 0:43:43 0:20:56 0:10:55
27 Rune Brunborg Nittedal OL 1 14:32:23 0:43:50 0:21:03 0:10:57
28 Christian Fredrik Borg IL Koll 1 15:06:12 0:45:57 0:23:10 0:11:29
29 Morten Hagen Østmarka OK 2 15:12:08 0:47:39 0:24:52 0:11:54
30 John Otterlei Østmarka OK 1 14:28:14 0:47:47 0:25:00 0:11:56
31 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 1 14:53:57 0:47:53 0:25:06 0:11:58
32 Hege Pran Odal OL - Orientering / Grue IL 1 15:18:49 0:48:49 0:26:02 0:12:12
33 Tuva Bjerketvedt OK Moss 2 14:39:45 0:50:18 0:27:31 0:12:34
34 Ove Hildrum Lillomarka OL 3 15:21:29 0:51:29 0:28:42 0:12:52
35 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 14:34:58 0:52:39 0:29:52 0:13:09
36 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 2 14:49:25 0:53:10 0:30:23 0:13:17
37 Per Sørberg Raumar Orientering 3 15:27:03 0:57:03 0:34:16 0:14:15
38 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 2 14:57:17 1:00:51 0:38:04 0:15:12
39 Malene Instanes Sturla, IF 1 15:09:18 1:03:12 0:40:25 0:15:48
40 Toril Salomonsen Bækkelagets SK 3 15:36:41 1:07:08 0:44:21 0:16:47