Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 1 13:25:18 0:18:33 0:00:00 0:06:11
2 Leif Størmer Fossum IF 1 13:47:37 0:19:37 0:01:04 0:06:32
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 1 14:28:44 0:20:10 0:01:37 0:06:43
4 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 1 13:44:44 0:20:44 0:02:11 0:06:54
5 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 1 13:23:08 0:20:48 0:02:15 0:06:56
6 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1 14:06:08 0:21:18 0:02:45 0:07:06
7 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 1 13:49:01 0:21:22 0:02:49 0:07:07
8 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 1 14:05:15 0:22:17 0:03:44 0:07:25
9 Ådne Skjærstein IL Tyrving 2 14:28:43 0:22:45 0:04:12 0:07:35
10 Bjørn Hauge Nydalens SK 2 13:48:21 0:23:04 0:04:31 0:07:41
11 Erlend Børli Fossum IF 2 14:18:33 0:23:49 0:05:16 0:07:56
12 Arne Torgersen Bækkelagets SK 2 14:28:56 0:24:07 0:05:34 0:08:02
13 Eirik Imrik Fredrikstad SK 1 14:02:07 0:24:13 0:05:40 0:08:04
14 Per Eger Kongsberg OL 1 14:46:20 0:24:15 0:05:42 0:08:05
15 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 2 14:30:05 0:26:52 0:08:19 0:08:57
16 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 1 14:55:11 0:26:57 0:08:24 0:08:59
17 Per-Jacob Ølstad Fet OL 1 14:57:51 0:27:51 0:09:18 0:09:17
18 Henrik Reusch Heming Orientering 1 14:04:42 0:27:51 0:09:18 0:09:17
19 Marit B. Eithun Nittedal OL 1 14:58:29 0:28:29 0:09:56 0:09:29
20 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 1 14:14:27 0:29:06 0:10:33 0:09:42
21 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 1 14:59:10 0:29:10 0:10:37 0:09:43
22 Ellen Ladim OK Moss 2 14:59:10 0:29:10 0:10:37 0:09:43
23 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1 14:25:39 0:29:28 0:10:55 0:09:49
24 Alix Young Vik Nydalens SK 3 14:33:36 0:30:29 0:11:56 0:10:09
25 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 14:47:16 0:30:32 0:11:59 0:10:10
26 Astrid Bjørnerød OK Moss 1 14:21:23 0:31:05 0:12:32 0:10:21
27 Atle Nilsen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 14:14:00 0:32:19 0:13:46 0:10:46
28 Sverre Sandernes Østmarka OK 2 15:05:09 0:35:09 0:16:36 0:11:43
29 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 3 15:05:44 0:35:44 0:17:11 0:11:54
30 Lars Christopher Olsen IL Koll 1 15:06:06 0:36:06 0:17:33 0:12:02
31 Christoffer Sletten Raumar Orientering 2 15:09:34 0:39:34 0:21:01 0:13:11
32 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 15:10:15 0:40:15 0:21:42 0:13:25
33 Andrea Vild Jødal Bækkelagets SK 3 15:18:50 0:48:50 0:30:17 0:16:16
34 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 1 14:57:48 0:51:45 0:33:12 0:17:15
35 Åshild Egeberg Vári Sturla, IF 1 15:22:17 0:52:17 0:33:44 0:17:25
36 Odd Sletten Raumar Orientering 3 15:23:48 0:53:48 0:35:15 0:17:56
37 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 2 15:26:48 0:56:48 0:38:15 0:18:56
38 Simeon Braaten Odal OL - Orientering / Grue IL 1 15:30:38 1:00:38 0:42:05 0:20:12
39 Torbjørn Bogen Sturla, IF 2 15:42:20 1:12:20 0:53:47 0:24:06
Disk Marianne Dæhli Halden SK 2 13:55:56 0:25:43 NA NA