Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Anders Vister Nydalens SK 2 14:23:08 0:34:47 0:00:00 0:05:47
2 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1 14:24:06 0:35:05 0:00:18 0:05:50
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 1 14:23:14 0:35:37 0:00:50 0:05:56
4 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1 14:38:10 0:36:03 0:01:16 0:06:00
5 Magne Haga Raumar Orientering 1 14:42:32 0:36:24 0:01:37 0:06:04
6 Alan Cherry Nydalens SK 1 14:00:49 0:37:41 0:02:54 0:06:16
7 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1 14:43:06 0:37:51 0:03:04 0:06:18
8 Karl Fremstad Bækkelagets SK 1 14:22:51 0:38:07 0:03:20 0:06:21
9 Øyvind Watterdal Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 15:09:45 0:39:45 0:04:58 0:06:37
10 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1 14:05:12 0:39:54 0:05:07 0:06:39
11 Trond Kortner Østmarka OK 1 15:10:33 0:40:33 0:05:46 0:06:45
12 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1 14:45:20 0:40:38 0:05:51 0:06:46
13 Sindre Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1 15:10:47 0:42:03 0:07:16 0:07:00
14 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 3 15:13:41 0:43:41 0:08:54 0:07:16
15 Bjørnar Valstad Nittedal OL 1 15:14:11 0:44:11 0:09:24 0:07:21
16 Lacho Iliev Halden SK 2 14:40:10 0:44:14 0:09:27 0:07:22
17 Tore Bjørnerød OK Moss 1 15:05:40 0:44:17 0:09:30 0:07:22
18 Simen Ballangrud OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 15:16:31 0:46:31 0:11:44 0:07:45
19 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 2 15:15:39 0:46:43 0:11:56 0:07:47
20 Tord Strand Kongsberg OL 1 15:16:50 0:46:50 0:12:03 0:07:48
21 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 2 15:06:39 0:48:06 0:13:19 0:08:01
22 Per Wiréhn Asker Skiklubb 1 15:03:03 0:48:36 0:13:49 0:08:06
23 Harald Thon Sturla, IF 2 15:18:54 0:48:54 0:14:07 0:08:09
24 Thomas Schive Bækkelagets SK 3 15:19:57 0:49:57 0:15:10 0:08:19
25 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1 15:21:05 0:51:05 0:16:18 0:08:30
26 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering / Grue IL 1 15:21:15 0:51:15 0:16:28 0:08:32
27 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 15:06:04 0:52:04 0:17:17 0:08:40
28 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 2 15:20:59 0:52:16 0:17:29 0:08:42
29 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 1 15:17:55 0:52:16 0:17:29 0:08:42
30 Kyrre Gran Fet OL 1 15:28:11 0:58:11 0:23:24 0:09:41
31 Anders Horvei Raumar Orientering 2 15:30:14 1:00:14 0:25:27 0:10:02
32 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1 15:30:35 1:00:35 0:25:48 0:10:05
33 Kent Vidar Kopperud Indre Østfold OK 1 15:33:50 1:03:50 0:29:03 0:10:38
34 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 2 15:37:36 1:07:36 0:32:49 0:11:16
35 Endre Hagelund Lillomarka OL 2 15:38:30 1:08:30 0:33:43 0:11:25
36 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 2 15:41:51 1:11:51 0:37:04 0:11:58
37 Hans Olav Hygen Østmarka OK 2 15:52:08 1:22:08 0:47:21 0:13:41
38 Erik Borg IL Koll 1 15:58:16 1:28:16 0:53:29 0:14:42