Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1 11:54:14 0:33:47 0:00:00 0:05:37
2 Ralph Street Nydalens SK 1 11:53:58 0:33:47 0:00:00 0:05:37
3 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1 12:01:34 0:35:43 0:01:56 0:05:57
4 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1 11:58:17 0:35:44 0:01:57 0:05:57
5 Matthew Speake Lillomarka OL 1 12:06:45 0:35:53 0:02:06 0:05:58
6 Jostein Andersen Nydalens SK 2 12:01:13 0:35:53 0:02:06 0:05:58
7 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1 11:58:19 0:35:55 0:02:08 0:05:59
8 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1 11:57:56 0:36:16 0:02:29 0:06:02
9 None None Raumar Orientering 1 12:05:50 0:36:36 0:02:49 0:06:06
10 Oskar Størmer Fossum IF 1 12:01:02 0:37:26 0:03:39 0:06:14
11 David Gottfridsson Lillomarka OL 1 12:06:48 0:37:37 0:03:50 0:06:16
12 Bojan Blumenstein Nydalens SK 2 12:02:03 0:38:22 0:04:35 0:06:23
13 Erling Hjermstad Fossum IF 1 12:01:01 0:38:36 0:04:49 0:06:26
14 Håvard Haga Nydalens SK 1 11:58:55 0:38:51 0:05:04 0:06:28
15 Jørgen Baklid Konnerud IL 1 12:09:21 0:38:55 0:05:08 0:06:29
16 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1 12:18:06 0:38:57 0:05:10 0:06:29
17 Mats Nordbrøden Halden SK 1 11:59:48 0:39:19 0:05:32 0:06:33
18 Henrik Eijsink Nydalens SK 2 12:02:16 0:39:43 0:05:56 0:06:37
19 Eirik Ravnan IL Tyrving 1 12:01:31 0:40:14 0:06:27 0:06:42
20 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1 12:05:22 0:40:16 0:06:29 0:06:42
21 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1 12:06:39 0:40:19 0:06:32 0:06:43
22 Aslak Heimdal Konnerud IL 1 12:05:24 0:40:35 0:06:48 0:06:45
23 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 1 12:06:43 0:40:59 0:07:12 0:06:49
24 Ragnar Tonjer Nydalens SK 3 12:07:36 0:41:18 0:07:31 0:06:53
25 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 1 12:08:02 0:41:39 0:07:52 0:06:56
26 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1 12:02:07 0:41:57 0:08:10 0:06:59
27 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 1 12:04:36 0:41:59 0:08:12 0:06:59
28 Rasmus Palmqvist Aslaksen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:09:55 0:42:13 0:08:26 0:07:02
29 Martin Schälli Bækkelagets SK 2 12:05:59 0:42:14 0:08:27 0:07:02
30 Mathias Nipen Bækkelagets SK 2 12:15:37 0:42:18 0:08:31 0:07:03
31 Marius Bjugan Halden SK 2 12:07:54 0:43:00 0:09:13 0:07:10
32 Per Olaussen Fredrikstad SK 1 12:05:36 0:43:13 0:09:26 0:07:12
33 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:05:18 0:43:13 0:09:26 0:07:12
34 Jon Nilsen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:09:45 0:43:18 0:09:31 0:07:13
35 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 2 12:09:53 0:43:22 0:09:35 0:07:13
36 Trygve Tømta Raumar Orientering 2 12:25:12 0:43:23 0:09:36 0:07:13
37 Sturla Frydenlund Sturla, IF 1 12:27:13 0:44:00 0:10:13 0:07:20
38 Henrik André Larsen Kongsberg OL 1 12:10:18 0:44:30 0:10:43 0:07:25
39 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 1 12:09:34 0:44:33 0:10:46 0:07:25
40 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 1 12:09:37 0:44:38 0:10:51 0:07:26
41 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 1 12:17:40 0:44:38 0:10:51 0:07:26
42 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1 12:09:43 0:44:47 0:11:00 0:07:27
43 Håvard Myhre Bækkelagets SK 2 12:10:02 0:44:52 0:11:05 0:07:28
44 Håvard Hågård Konnerud IL 1 12:09:41 0:44:55 0:11:08 0:07:29
45 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 1 12:11:13 0:44:56 0:11:09 0:07:29
46 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 1 12:09:32 0:45:31 0:11:44 0:07:35
47 Magnus Svingheim Raumar Orientering 1 12:19:14 0:45:37 0:11:50 0:07:36
48 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1 12:10:19 0:45:38 0:11:51 0:07:36
49 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 3 12:24:51 0:46:06 0:12:19 0:07:41
50 Erlend Slokvik OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 12:11:28 0:46:39 0:12:52 0:07:46
51 Magnus Nordbrøden Halden SK 2 12:10:36 0:46:57 0:13:10 0:07:49
52 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1 12:23:17 0:47:05 0:13:18 0:07:50
53 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1 12:23:27 0:47:22 0:13:35 0:07:53
54 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 1 12:25:54 0:47:30 0:13:43 0:07:55
55 Emil Størmer Fossum IF 2 12:09:27 0:47:48 0:14:01 0:07:58
56 Are Wigaard Oppsal Orientering 1 12:13:43 0:48:02 0:14:15 0:08:00
57 Johan Svedberg Heming Orientering 1 12:13:30 0:48:32 0:14:45 0:08:05
58 Andreas Ramberg Østmarka OK 1 12:24:38 0:48:52 0:15:05 0:08:08
59 Øystein Olsen OK Moss 1 12:15:22 0:49:03 0:15:16 0:08:10
60 Thomas Roskifte OK Moss 1 12:13:16 0:49:49 0:16:02 0:08:18
61 Trond Lund IL Tyrving 2 12:26:07 0:49:54 0:16:07 0:08:19
62 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 1 12:56:38 0:50:03 0:16:16 0:08:20
63 Arne Dybdahl Lillomarka OL 2 12:22:30 0:50:16 0:16:29 0:08:22
64 Simen Smestad Bækkelagets SK 3 12:42:20 0:50:30 0:16:43 0:08:25
65 Johan Hoel Raumar Orientering 1 12:13:00 0:50:33 0:16:46 0:08:25
66 Henning Røberg Nittedal OL 1 12:36:00 0:50:44 0:16:57 0:08:27
67 Olav Ekrheim Bækkelagets SK 3 12:51:09 0:50:50 0:17:03 0:08:28
68 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 2 12:18:22 0:50:53 0:17:06 0:08:28
69 Knut Edvard Helland Østmarka OK 1 12:19:01 0:51:30 0:17:43 0:08:35
70 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 2 12:27:24 0:51:30 0:17:43 0:08:35
71 Mikael Olausson Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 12:25:46 0:51:43 0:17:56 0:08:37
72 Tore Bredalen Nittedal OL 1 12:27:32 0:51:48 0:18:01 0:08:38
73 Christian Grotnes IL Tyrving 2 12:24:45 0:52:07 0:18:20 0:08:41
74 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1 12:27:27 0:52:20 0:18:33 0:08:43
75 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 3 12:15:09 0:52:30 0:18:43 0:08:45
76 Endre Aaen Ås-NMBU Orientering 1 12:22:29 0:53:23 0:19:36 0:08:53
77 Donatas Kontautas OK Moss 2 12:19:52 0:53:24 0:19:37 0:08:54
78 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 2 12:24:15 0:53:40 0:19:53 0:08:56
79 Kristian Ruud Bækkelagets SK 3 12:26:55 0:54:38 0:20:51 0:09:06
80 Terje Blindheim Lillomarka OL 2 12:18:55 0:54:48 0:21:01 0:09:08
81 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1 12:19:53 0:55:00 0:21:13 0:09:10
82 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 2 12:47:24 0:55:02 0:21:15 0:09:10
83 Asgeir Lium Fet OL 1 12:47:25 0:55:16 0:21:29 0:09:12
84 Peter Gisholt Fossum IF 2 12:17:45 0:55:43 0:21:56 0:09:17
85 Øyvind Solli Fet OL 1 13:02:43 0:55:59 0:22:12 0:09:19
86 Kjetil Molund IL Tyrving 2 12:25:54 0:56:47 0:23:00 0:09:27
87 Hanne Staff Nittedal OL 1 12:31:05 0:57:29 0:23:42 0:09:34
88 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 2 12:34:31 0:57:30 0:23:43 0:09:35
89 Anders Gustafsson Sturla, IF 2 12:57:45 0:57:40 0:23:53 0:09:36
90 Are Strandlie OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 12:22:34 0:57:54 0:24:07 0:09:39
91 Morten Tangen OK Moss 2 12:25:35 0:58:45 0:24:58 0:09:47
92 Helene Eger Kongsberg OL 1 12:24:09 0:59:08 0:25:21 0:09:51
93 Bo Engdahl IL Koll 1 13:13:44 0:59:38 0:25:51 0:09:56
94 Hallvard Koren OK Moss 2 12:31:47 0:59:38 0:25:51 0:09:56
95 Alf Briskerud Hasselvold Odal OL - Orientering / Grue IL 1 13:00:42 1:00:33 0:26:46 0:10:05
96 John Åsmund Westhberg IL Koll 1 12:41:38 1:01:05 0:27:18 0:10:10
97 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 2 12:48:06 1:01:15 0:27:28 0:10:12
98 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 1 12:25:55 1:01:18 0:27:31 0:10:13
99 Rune Teigland Østmarka OK 2 12:45:39 1:01:37 0:27:50 0:10:16
100 Robin Larsson Raumar Orientering 2 12:39:13 1:03:33 0:29:46 0:10:35
101 Stig Instanes Sturla, IF 2 12:38:24 1:06:19 0:32:32 0:11:03
102 Tommy Skårbø Raumar Orientering 3 12:45:57 1:06:31 0:32:44 0:11:05
103 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 12:36:27 1:06:39 0:32:52 0:11:06
104 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 3 12:33:36 1:07:26 0:33:39 0:11:14
105 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1 12:34:20 1:07:33 0:33:46 0:11:15
106 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 2 12:46:54 1:08:31 0:34:44 0:11:25
107 Jo Minken Raumar Orientering 3 12:46:17 1:09:31 0:35:44 0:11:35
108 Jakob Mo OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 12:34:21 1:09:35 0:35:48 0:11:35
109 Vegar Skinne Indre Østfold OK 1 12:36:30 1:10:05 0:36:18 0:11:40
110 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering / Grue IL 1 12:44:14 1:10:57 0:37:10 0:11:49
111 Bernt Christian Hellerud IL Koll 1 12:41:45 1:11:14 0:37:27 0:11:52
112 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 2 13:00:57 1:14:45 0:40:58 0:12:27
113 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering / Grue IL 1 13:01:42 1:15:35 0:41:48 0:12:35
114 Øyvind Helmersen Fet OL 1 12:43:39 1:16:01 0:42:14 0:12:40
115 Eirik Næsset Ramtvedt Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 12:47:05 1:20:58 0:47:11 0:13:29
116 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 2 12:54:50 1:22:19 0:48:32 0:13:43
117 Rudi Bergflødt olsen Lillomarka OL 3 12:56:04 1:23:48 0:50:01 0:13:58
118 Thomas Grøstad Østmarka OK 2 13:08:24 1:27:55 0:54:08 0:14:39
119 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 1 13:02:42 1:29:03 0:55:16 0:14:50
120 Harald Sørensen Lillomarka OL 3 13:08:36 1:40:55 1:07:08 0:16:49
Disk Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 3 12:41:33 1:05:04 NA NA