Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 1 12:09:07 0:14:53 0:00:00 0:05:57
2 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 1 12:14:47 0:15:52 0:00:59 0:06:20
3 Pia Young Vik Nydalens SK 1 12:10:04 0:16:06 0:01:13 0:06:26
4 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 2 12:18:21 0:17:08 0:02:15 0:06:51
5 Anja Wingstedt Halden SK 2 12:25:03 0:17:09 0:02:16 0:06:51
6 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 1 12:21:51 0:17:15 0:02:22 0:06:54
7 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 1 12:15:11 0:17:15 0:02:22 0:06:54
8 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 1 12:17:22 0:17:34 0:02:41 0:07:01
9 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 1 12:16:19 0:18:00 0:03:07 0:07:12
10 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 1 12:33:31 0:18:09 0:03:16 0:07:15
11 Magne Vollen Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 13:05:55 0:18:50 0:03:57 0:07:32
12 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 1 12:25:42 0:18:54 0:04:01 0:07:33
13 Toril Hallan Lillomarka OL 1 12:25:41 0:18:56 0:04:03 0:07:34
14 Fridtjof Reusch Heming Orientering 1 12:28:50 0:19:07 0:04:14 0:07:38
15 Arne Bergan Kongsberg OL 1 12:29:51 0:19:33 0:04:40 0:07:49
16 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 1 12:25:23 0:19:33 0:04:40 0:07:49
17 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 1 12:29:54 0:19:35 0:04:42 0:07:50
18 Sivert Poppe Fredrikstad SK 1 12:29:21 0:19:49 0:04:56 0:07:55
19 Frauke Schmitt Gran Halden SK 2 12:29:47 0:19:54 0:05:01 0:07:57
20 Marie Liland Nydalens SK 2 12:22:10 0:19:54 0:05:01 0:07:57
21 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 1 12:33:38 0:19:55 0:05:02 0:07:58
22 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 1 12:39:09 0:19:55 0:05:02 0:07:58
23 Sondre Ladim OK Moss 1 12:39:59 0:20:06 0:05:13 0:08:02
24 Ingeborg Rognstad Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 12:56:34 0:20:07 0:05:14 0:08:02
25 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 1 12:18:34 0:20:17 0:05:24 0:08:06
26 Eldar Børsum Bækkelagets SK 1 12:21:55 0:20:21 0:05:28 0:08:08
27 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 1 12:21:59 0:20:28 0:05:35 0:08:11
28 Trine Olaussen Fredrikstad SK 1 12:26:09 0:20:33 0:05:40 0:08:13
29 Hanne Lerche Raadal Halden SK 2 12:31:09 0:20:33 0:05:40 0:08:13
30 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1 12:27:21 0:20:38 0:05:45 0:08:15
31 Live Østvold Heming Orientering 1 12:34:11 0:20:41 0:05:48 0:08:16
32 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 1 12:33:47 0:20:47 0:05:54 0:08:18
33 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 1 12:38:32 0:20:52 0:05:59 0:08:20
34 Hege Wang Lillomarka OL 2 12:39:24 0:21:02 0:06:09 0:08:24
35 Live Raknes Sogstad OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 12:43:50 0:21:16 0:06:23 0:08:30
36 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1 12:40:27 0:21:26 0:06:33 0:08:34
37 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 2 12:47:22 0:21:28 0:06:35 0:08:35
38 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 3 12:37:00 0:21:51 0:06:58 0:08:44
39 Marie Kvarme Sturla, IF 1 12:49:04 0:21:51 0:06:58 0:08:44
40 Mina Jørgensen IL Tyrving 1 12:31:30 0:21:56 0:07:03 0:08:46
41 Ask Olaussen Oppsal Orientering 1 12:45:32 0:22:05 0:07:12 0:08:50
42 Tarje Espelin Asker Skiklubb 1 12:28:46 0:22:07 0:07:14 0:08:50
43 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 1 12:58:08 0:22:08 0:07:15 0:08:51
44 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:32:22 0:22:27 0:07:34 0:08:58
45 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 1 12:40:39 0:22:33 0:07:40 0:09:01
46 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 2 12:28:33 0:22:34 0:07:41 0:09:01
47 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 3 12:30:11 0:22:35 0:07:42 0:09:02
48 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 2 12:50:09 0:22:45 0:07:52 0:09:06
49 Ine Mikkelsen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:28:36 0:23:18 0:08:25 0:09:19
50 Arthur Brunborg Nittedal OL 1 12:54:30 0:23:25 0:08:32 0:09:22
51 Heidi Østli Raumar Orientering 2 13:02:41 0:23:28 0:08:35 0:09:23
52 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 1 12:36:47 0:23:31 0:08:38 0:09:24
53 Lise Mikkelsen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:33:17 0:23:32 0:08:39 0:09:24
54 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 3 12:57:16 0:23:40 0:08:47 0:09:28
55 Hedda Spangberg Konnerud IL 1 12:33:04 0:23:43 0:08:50 0:09:29
56 Claus Fritzner Nittedal OL 1 12:51:22 0:23:50 0:08:57 0:09:32
57 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 2 13:21:36 0:23:51 0:08:58 0:09:32
58 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 1 12:29:23 0:24:01 0:09:08 0:09:36
59 Fridulv Sagberg IL Koll 1 13:37:46 0:24:02 0:09:09 0:09:36
60 Cathrine Sandvik Raumar Orientering 3 13:10:00 0:24:03 0:09:10 0:09:37
61 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 1 12:33:50 0:24:09 0:09:16 0:09:39
62 Kaisa Svergja Raumar Orientering 3 13:10:35 0:24:18 0:09:25 0:09:43
63 Helle Egeberg Vári Sturla, IF 2 13:02:47 0:24:23 0:09:30 0:09:45
64 Iselin Sørensen Sturla, IF 1 13:27:34 0:24:52 0:09:59 0:09:56
65 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 2 13:20:03 0:25:13 0:10:20 0:10:05
66 Berthe Teslo Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 12:51:20 0:25:34 0:10:41 0:10:13
67 Emma Visted-Hansen OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 12:37:10 0:25:42 0:10:49 0:10:16
68 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 2 12:27:56 0:25:53 0:11:00 0:10:21
69 Claes-H. Unger Lillomarka OL 2 12:48:45 0:26:15 0:11:22 0:10:30
70 Annar Erlien Solerød OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 13:00:49 0:26:28 0:11:35 0:10:35
71 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1 12:53:56 0:26:29 0:11:36 0:10:35
72 Charlotte Skourup Sturla, IF 2 13:13:42 0:26:48 0:11:55 0:10:43
73 Berit Herstad Bækkelagets SK 2 12:42:45 0:27:08 0:12:15 0:10:51
74 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1 12:50:32 0:27:15 0:12:22 0:10:54
75 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 2 12:45:01 0:27:16 0:12:23 0:10:54
76 Silje Slungaard IL Tyrving 2 12:52:03 0:27:18 0:12:25 0:10:55
77 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 2 12:52:56 0:27:21 0:12:28 0:10:56
78 Martine Jægtvik Konnerud IL 1 12:33:04 0:27:40 0:12:47 0:11:04
79 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 2 12:37:10 0:27:43 0:12:50 0:11:05
80 Sigrid Nermoen Østmarka OK 2 13:13:25 0:27:46 0:12:53 0:11:06
81 Philip Romøren Fossum IF 1 12:29:57 0:27:50 0:12:57 0:11:08
82 Mari Storeng Hallingstad Østmarka OK 1 12:52:45 0:28:07 0:13:14 0:11:14
83 Reidun Braathen OK Moss 2 12:48:28 0:28:36 0:13:43 0:11:26
84 Britta Fismen Fossum IF 1 12:30:27 0:29:26 0:14:33 0:11:46
85 Ina Blågestad Indre Østfold OK 2 12:53:58 0:29:43 0:14:50 0:11:53
86 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 2 13:17:34 0:30:10 0:15:17 0:12:04
87 Laila Eriksen Blom Fet OL 1 13:32:56 0:30:13 0:15:20 0:12:05
88 Julie Berntzen Fet OL 1 13:17:41 0:30:16 0:15:23 0:12:06
89 Odd Kletteli Bækkelagets SK 3 12:57:13 0:30:18 0:15:25 0:12:07
90 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 2 13:18:34 0:30:28 0:15:35 0:12:11
91 Mari Øverby Kongsberg OL 1 12:54:53 0:30:44 0:15:51 0:12:17
92 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 1 13:27:28 0:30:50 0:15:57 0:12:20
93 Hanne Hofsæth Fredheim Lillomarka OL 3 13:40:03 0:31:27 0:16:34 0:12:34
94 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 2 12:57:43 0:31:36 0:16:43 0:12:38
95 Alexandra Linløkken Østmarka OK 1 13:06:08 0:31:48 0:16:55 0:12:43
96 Marie Saugestad Nydalens SK 3 12:56:43 0:31:52 0:16:59 0:12:44
97 Konstanse Moholth Kongsberg OL 1 12:58:17 0:32:22 0:17:29 0:12:56
98 Merete Rørvik Lillomarka OL 2 12:51:38 0:32:43 0:17:50 0:13:05
99 Mari Brende Fossum IF 1 12:33:53 0:32:51 0:17:58 0:13:08
100 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1 12:42:39 0:34:37 0:19:44 0:13:50
101 Arne Tesli IL Koll 1 13:16:33 0:34:55 0:20:02 0:13:58
102 Julie Sophie Wold OK Moss 2 13:06:43 0:34:56 0:20:03 0:13:58
103 Anne Maren Eidsten Sturla, IF 1 13:01:23 0:35:29 0:20:36 0:14:11
104 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 2 13:02:37 0:37:25 0:22:32 0:14:58
105 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 3 13:19:07 0:37:34 0:22:41 0:15:01
106 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 2 13:46:23 0:37:59 0:23:06 0:15:11
107 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 1 13:01:11 0:38:42 0:23:49 0:15:28
108 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 1 12:50:01 0:38:48 0:23:55 0:15:31
109 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 3 13:21:44 0:39:24 0:24:31 0:15:45
110 Tidemann Lier Indre Østfold OK 1 13:15:55 0:39:25 0:24:32 0:15:46
111 Lotta Myhre IL Koll 1 13:21:35 0:39:50 0:24:57 0:15:56
112 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 2 13:15:38 0:41:07 0:26:14 0:16:26
113 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 3 13:40:00 0:43:56 0:29:03 0:17:34
114 Emil Skytteren Odal OL - Orientering / Grue IL 1 13:49:00 0:48:18 0:33:25 0:19:19
115 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 2 12:59:02 0:49:00 0:34:07 0:19:36
116 Andrea H. Rogndokken Fet OL 1 13:32:43 0:49:04 0:34:11 0:19:37
117 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 3 13:41:00 0:49:51 0:34:58 0:19:56
118 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering / Grue IL 1 13:36:30 0:52:16 0:37:23 0:20:54
119 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering / Grue IL 1 15:13:25 2:11:43 1:56:50 0:52:41
Disk Hege Feiring IL Tyrving 1 12:29:43 0:20:06 NA NA