Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2017

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Lukas Liland Nydalens SK 1 12:39:22 0:24:35 0:00:00 0:06:08
2 Knut Aasheim Halden SK 1 12:42:14 0:24:52 0:00:17 0:06:13
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 2 12:57:02 0:25:53 0:01:18 0:06:28
4 Øyvind Helgerud Halden SK 1 12:42:21 0:26:02 0:01:27 0:06:30
5 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 1 12:36:53 0:26:49 0:02:14 0:06:42
6 Lars Young Vik Nydalens SK 1 12:36:14 0:27:07 0:02:32 0:06:46
7 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1 13:09:48 0:27:09 0:02:34 0:06:47
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 1 12:57:43 0:27:16 0:02:41 0:06:49
9 Rune Rystad Nydalens SK 2 12:55:36 0:27:40 0:03:05 0:06:55
10 Erlend Brendstuen Halden SK 2 12:57:39 0:27:52 0:03:17 0:06:58
11 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1 13:02:04 0:28:11 0:03:36 0:07:02
12 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1 12:57:42 0:28:19 0:03:44 0:07:04
13 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1 12:57:51 0:28:30 0:03:55 0:07:07
14 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 2 12:50:55 0:28:45 0:04:10 0:07:11
15 Peter Nordbrøden Halden SK 1 12:43:58 0:28:47 0:04:12 0:07:11
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1 12:50:56 0:29:01 0:04:26 0:07:15
17 Anders Vestøl Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 13:02:53 0:29:36 0:05:01 0:07:24
18 Asgeir Reiersen Jensen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 13:02:10 0:29:48 0:05:13 0:07:27
19 Christine Mikkelsen Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1 12:58:57 0:30:21 0:05:46 0:07:35
20 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 1 12:56:20 0:30:38 0:06:03 0:07:39
21 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 1 12:59:37 0:30:47 0:06:12 0:07:41
22 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 1 13:00:50 0:30:53 0:06:18 0:07:43
23 Linn Hokholt IL Tyrving 1 13:02:25 0:30:55 0:06:20 0:07:43
24 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1 12:56:44 0:31:03 0:06:28 0:07:45
25 Torstein Hole Nydalens SK 3 13:27:49 0:31:06 0:06:31 0:07:46
26 Sivert Sande Kverme Fossum IF 2 13:21:16 0:31:07 0:06:32 0:07:46
27 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 2 13:23:06 0:31:28 0:06:53 0:07:52
28 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1 12:50:17 0:31:43 0:07:08 0:07:55
29 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1 12:53:46 0:31:55 0:07:20 0:07:58
30 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1 12:59:27 0:32:06 0:07:31 0:08:01
31 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 13:23:31 0:32:11 0:07:36 0:08:02
32 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1 12:58:30 0:32:21 0:07:46 0:08:05
33 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1 13:22:58 0:32:26 0:07:51 0:08:06
34 Øyvind Løken OK Moss 1 13:12:39 0:32:40 0:08:05 0:08:10
35 Gaute Bergan Nydalens SK 2 12:51:05 0:32:44 0:08:09 0:08:11
36 Per Slungaard IL Tyrving 1 12:54:55 0:32:56 0:08:21 0:08:14
37 Truls Kvaase Bækkelagets SK 2 13:32:20 0:33:18 0:08:43 0:08:19
38 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1 13:07:37 0:33:26 0:08:51 0:08:21
39 Marius Trøseid IL Koll 1 13:50:07 0:33:34 0:08:59 0:08:23
40 Christian Gløgård Nittedal OL 1 13:31:57 0:33:49 0:09:14 0:08:27
41 Øystein Kildahl Østmarka OK 1 13:40:27 0:34:19 0:09:44 0:08:34
42 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 2 13:23:16 0:34:31 0:09:56 0:08:37
43 Rune Blågestad Indre Østfold OK 2 13:52:05 0:34:31 0:09:56 0:08:37
44 Egil Eide IL Tyrving 2 13:32:16 0:34:33 0:09:58 0:08:38
45 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 1 13:14:11 0:35:02 0:10:27 0:08:45
46 Hallvard Berg IL Tyrving 2 13:27:11 0:35:08 0:10:33 0:08:47
47 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1 13:36:31 0:35:20 0:10:45 0:08:50
48 Felix Finsrud Asker Skiklubb 1 13:15:59 0:35:20 0:10:45 0:08:50
49 Øyvind Sørlie Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 13:32:00 0:35:26 0:10:51 0:08:51
50 Odd Arne Lian IL Koll 1 14:13:36 0:35:50 0:11:15 0:08:57
51 Martin Granly Lillomarka OL 2 13:15:16 0:35:52 0:11:17 0:08:58
52 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1 13:14:44 0:36:12 0:11:37 0:09:03
53 Øystein Rapp Raumar Orientering 2 13:56:15 0:36:12 0:11:37 0:09:03
54 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 2 13:21:18 0:36:17 0:11:42 0:09:04
55 Sune Raknes Sogstad OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 13:20:28 0:36:38 0:12:03 0:09:09
56 Bent Skatvedt Raumar Orientering 1 13:02:27 0:37:04 0:12:29 0:09:16
57 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1 13:27:10 0:37:09 0:12:34 0:09:17
58 Are Eriksen Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1 13:43:23 0:37:28 0:12:53 0:09:22
59 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 1 13:23:13 0:37:41 0:13:06 0:09:25
60 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 2 13:02:44 0:37:41 0:13:06 0:09:25
61 Anders Kronberg Raumar Orientering 1 13:11:37 0:37:50 0:13:15 0:09:27
62 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 2 13:20:50 0:38:05 0:13:30 0:09:31
63 Erik Næss Østmarka OK 2 14:24:29 0:38:06 0:13:31 0:09:31
64 Jenny Baklid Konnerud IL 1 13:11:56 0:38:06 0:13:31 0:09:31
65 Karoline Bjørnerød OK Moss 1 13:11:58 0:38:27 0:13:52 0:09:36
66 Tale Strand Kongsberg OL 1 13:33:21 0:38:28 0:13:53 0:09:37
67 Egil Frydenlund Sturla, IF 1 14:06:06 0:38:32 0:13:57 0:09:38
68 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 1 14:06:04 0:38:36 0:14:01 0:09:39
69 Nicolai Harvik Konnerud IL 1 13:12:06 0:39:02 0:14:27 0:09:45
70 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1 13:54:58 0:39:03 0:14:28 0:09:45
71 Terje Bråten Raumar Orientering 2 13:41:43 0:39:06 0:14:31 0:09:46
72 Randi Høilund Fet OL 1 14:11:55 0:39:12 0:14:37 0:09:48
73 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 1 13:33:57 0:40:01 0:15:26 0:10:00
74 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 2 13:17:43 0:40:33 0:15:58 0:10:08
75 Arianna Taufer Nydalens SK 3 13:17:45 0:40:45 0:16:10 0:10:11
76 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 2 13:56:26 0:40:48 0:16:13 0:10:12
77 Terje Linløkken Østmarka OK 1 13:33:41 0:40:56 0:16:21 0:10:14
78 Lars Lien OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 13:41:49 0:41:00 0:16:25 0:10:15
79 Christopher Ladim OK Moss 1 13:18:02 0:41:15 0:16:40 0:10:18
80 Øystein Rognebakke Sturla, IF 2 13:55:22 0:41:40 0:17:05 0:10:25
81 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1 13:12:02 0:42:19 0:17:44 0:10:34
82 Bård Natvig Nittedal OL 1 13:33:47 0:42:25 0:17:50 0:10:36
83 Even Hansen OK Moss 2 13:49:27 0:42:44 0:18:09 0:10:41
84 Cristina Luis Nydalens SK 3 13:13:28 0:43:17 0:18:42 0:10:49
85 Inge Ramberg Østmarka OK 1 13:23:55 0:43:28 0:18:53 0:10:52
86 Marianne Njåstein IL Tyrving 2 13:30:51 0:43:29 0:18:54 0:10:52
87 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1 13:12:19 0:43:33 0:18:58 0:10:53
88 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 1 13:41:51 0:43:34 0:18:59 0:10:53
89 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 2 13:12:22 0:43:49 0:19:14 0:10:57
90 Jørn Moe Fet OL 1 14:16:46 0:43:50 0:19:15 0:10:57
91 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 1 13:18:14 0:45:10 0:20:35 0:11:17
92 Geir Elvhaug Raumar Orientering 3 13:56:23 0:45:48 0:21:13 0:11:27
93 Roy Vidar Johannesen Indre Østfold OK 2 13:40:02 0:46:04 0:21:29 0:11:31
94 Roar Saxhaug Raumar Orientering 2 13:49:15 0:46:34 0:21:59 0:11:38
95 Monica Meum Johansen OK Moss 2 13:40:19 0:47:23 0:22:48 0:11:50
96 Snorre Frydenlund Sturla, IF 2 14:09:05 0:47:29 0:22:54 0:11:52
97 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 3 14:29:33 0:48:33 0:23:58 0:12:08
98 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1 13:18:39 0:48:48 0:24:13 0:12:12
99 Svein Otterlei Østmarka OK 2 14:07:39 0:49:05 0:24:30 0:12:16
100 Jonas Krogh Oppsal Orientering 1 13:19:31 0:49:37 0:25:02 0:12:24
101 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 3 14:30:17 0:50:17 0:25:42 0:12:34
102 Anne Kjersti Briskerud Odal OL - Orientering / Grue IL 1 15:20:48 0:50:48 0:26:13 0:12:42
103 Lukas Klausen Sturla, IF 1 13:53:19 0:51:56 0:27:21 0:12:59
104 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 3 13:49:11 0:51:58 0:27:23 0:12:59
105 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 2 14:06:16 0:52:51 0:28:16 0:13:12
106 Andreas Vaage Bækkelagets SK 3 14:14:57 0:53:13 0:28:38 0:13:18
107 Inger Rødnes Oppsal Orientering 1 13:27:25 0:53:47 0:29:12 0:13:26
108 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 1 13:48:33 0:54:03 0:29:28 0:13:30
109 Hanne Wold OK Moss 2 13:42:35 0:54:07 0:29:32 0:13:31
110 Sondre Kvalø Haug Fet OL 1 14:14:52 0:57:11 0:32:36 0:14:17
111 Ingrid Urseth IL Koll 1 14:20:15 0:58:40 0:34:05 0:14:40
112 Lars Audun Vold Lillomarka OL 3 14:19:31 1:00:24 0:35:49 0:15:06
113 Martin Skytteren Odal OL - Orientering / Grue IL 1 14:49:47 1:00:47 0:36:12 0:15:11
114 Olav Sveum OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1 13:42:19 1:05:09 0:40:34 0:16:17
115 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 1 13:56:20 1:07:16 0:42:41 0:16:49
116 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering / Grue IL 1 14:44:53 1:08:23 0:43:48 0:17:05
117 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 3 14:19:24 1:09:24 0:44:49 0:17:21
118 Steinar Hansen Lillomarka OL 3 15:14:55 1:34:52 1:10:17 0:23:43
119 Robert Øksnes Raumar Orientering 3 14:45:26 1:48:10 1:23:35 0:27:02
Disk Svend Kristian Eidsten Sturla, IF 2 13:52:27 0:49:40 NA NA