Etapperesultater 15-stafetten 2017

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 2 Nydalens SK 1
Ulvestad, Wiklund, Nordberg
3 av 3 11:20:27 0:20:27
0:06:49
0:20:27 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Steiwer, Ilieva, Leo
3 av 3 11:22:24 0:22:24
0:07:28
0:22:24 0:01:57
3 33 OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1
Strandlie, Kravdal, Hasli
3 av 3 11:24:49 0:24:49
0:08:16
0:24:49 0:04:22
4 4 IL Tyrving 1
Fjeldbo, Weltzien, Tiltnes
3 av 3 11:25:01 0:25:01
0:08:20
0:25:01 0:04:34
5 6 Nydalens SK 2
Jonsson, Cermakova, Ulseth
3 av 3 11:25:20 0:25:20
0:08:26
0:25:20 0:04:53
6 10 Heming Orientering 1
Arnesen, Jebsen, Andersen
3 av 3 11:25:44 0:25:44
0:08:34
0:25:44 0:05:17
7 27 Kongsberg OL 1
Haavengen, Eger, Wøllo
3 av 3 11:25:48 0:25:48
0:08:36
0:25:48 0:05:21
8 9 Bækkelagets SK 1
Oram, Schubnell, Kaas
3 av 3 11:25:51 0:25:51
0:08:37
0:25:51 0:05:24
9 15 OK Moss 1
Tjernshaugen, Gjølsjø, Bjørnerød
3 av 3 11:26:19 0:26:19
0:08:46
0:26:19 0:05:52
10 24 Fredrikstad SK 1
Ottesen, Modahl, Ingesen
3 av 3 11:26:23 0:26:23
0:08:47
0:26:23 0:05:56
11 16 Halden SK 2
Aune, Hauge, Bjørlo
3 av 3 11:26:31 0:26:31
0:08:50
0:26:31 0:06:04
12 38 Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1
Bråten, Bråten, Fredriksen
3 av 3 11:27:42 0:27:42
0:09:14
0:27:42 0:07:15
13 28 Konnerud IL 1
Svingheim, Ranvik, Ranvik
3 av 3 11:30:26 0:30:26
0:10:08
0:30:26 0:09:59
14 5 Lillomarka OL 1
Sønsterudbråten, Kløvrud, Poirot
3 av 3 11:30:52 0:30:52
0:10:17
0:30:52 0:10:25
15 32 OK Moss 2
Klyve, Sandbæk, Schive
3 av 3 11:32:09 0:32:09
0:10:43
0:32:09 0:11:42
16 29 Lillomarka OL 2
Rørvik Haver, Brekke, Fjær
3 av 3 11:32:14 0:32:14
0:10:44
0:32:14 0:11:47
17 21 Bækkelagets SK 2
Hagman, Aalberg, Karlsen
3 av 3 11:33:19 0:33:19
0:11:06
0:33:19 0:12:52
18 8 Raumar Orientering 1
Næss, Sønsterudbråten, Hovind
3 av 3 11:33:37 0:33:37
0:11:12
0:33:37 0:13:10
19 14 Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1
Hope, Vister, Devik
3 av 3 11:34:03 0:34:03
0:11:21
0:34:03 0:13:36
20 39 Østmarka OK 1
Grøstad, Hanssen, Vogt
3 av 3 11:35:46 0:35:46
0:11:55
0:35:46 0:15:19
21 17 Fossum IF 2
Bøe, Katla, Kvålsgard
3 av 3 11:35:54 0:35:54
0:11:58
0:35:54 0:15:27
22 34 Oppsal Orientering 1
Rødnes, Undeberget, Reichenbach
3 av 3 11:36:05 0:36:05
0:12:01
0:36:05 0:15:38
23 11 Ås-NMBU Orientering 1
Nordhagen, Berget, Storrønning
3 av 3 11:36:12 0:36:12
0:12:04
0:36:12 0:15:45
24 13 IL Tyrving 2
Berg, Ekeberg, Danielsen
3 av 3 11:36:13 0:36:13
0:12:04
0:36:13 0:15:46
25 41 Lillomarka OL 3
Mattsson, Bæren, Krogstad
3 av 3 11:36:29 0:36:29
0:12:09
0:36:29 0:16:02
26 12 Nydalens SK 3
Ragvin, Grand, Stene
3 av 3 11:38:45 0:38:45
0:12:55
0:38:45 0:18:18
27 7 Asker Skiklubb 1
Våge, Linnebo, Øfsthus
3 av 3 11:39:09 0:39:09
0:13:03
0:39:09 0:18:42
28 36 Raumar Orientering 3
Elvhaug, Næss, Ryen
3 av 3 11:39:26 0:39:26
0:13:08
0:39:26 0:18:59
29 18 Raumar Orientering 2
Ruud Bråten, Sørlie, Stenslet
3 av 3 11:41:49 0:41:49
0:13:56
0:41:49 0:21:22
30 19 Sturla, IF 1
Instanes, Sørensen, Arenth
3 av 3 11:43:13 0:43:13
0:14:24
0:43:13 0:22:46
31 30 Nittedal OL 1
Lund, Brunborg, Corneliussen
3 av 3 11:45:16 0:45:16
0:15:05
0:45:16 0:24:49
32 40 Østmarka OK 2
Jystad, Ruud, Nermoen
3 av 3 11:46:51 0:46:51
0:15:37
0:46:51 0:26:24
33 26 Indre Østfold OK 2
Retteraasen, Haakaas, Sørum
3 av 3 11:52:22 0:52:22
0:17:27
0:52:22 0:31:55
34 37 Sturla, IF 2
Instanes, Undeland, Brevik
3 av 3 12:00:05 1:00:05
0:20:01
1:00:05 0:39:38
35 31 Odal OL - Orientering / Grue IL 1
Steinbekken, Aarstad, Lohne
3 av 3 12:00:09 1:00:09
0:20:03
1:00:09 0:39:42
36 22 Bækkelagets SK 3
Torgersen, Vaage, Sundelin
3 av 3 12:00:19 1:00:19
0:20:06
1:00:19 0:39:52
37 23 Fet OL 1
Helmersen, Johansen, Haug
3 av 3 12:06:44 1:06:44
0:22:14
1:06:44 0:46:17
38 25 IL Koll 1
Hermstad, Sauar, Sauar
3 av 3 12:14:06 1:14:06
0:24:42
1:14:06 0:53:39
Disk 1 Fossum IF 1
Holo, Bjørnstad, Katla
3 av 3 11:23:36 0:23:36
0:07:52
0:23:36 NA
Disk 20 Indre Østfold OK 1
Lier, Bystrøm, Gudim
3 av 3 12:06:35 1:06:35
0:22:11
1:06:35 NA
Disk 35 Oppsal Orientering 2
Skaug, Mella, Thorstensen
3 av 3 12:32:11 1:32:11
0:30:43
1:32:11 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *