Etapperesultater 15-stafetten 2017

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 2 Nydalens SK 1
Breivik
1 av 1 13:02:20 0:22:58
0:05:44
2:02:20 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Wingstedt
1 av 1 13:06:45 0:22:47
0:05:41
2:06:45 0:04:25
3 9 Bækkelagets SK 1
Storbraten
1 av 1 13:24:00 0:30:14
0:07:33
2:24:00 0:21:40
4 6 Nydalens SK 2
Bergan
1 av 1 13:25:17 0:29:41
0:07:25
2:25:17 0:22:57
5 5 Lillomarka OL 1
Nygård
1 av 1 13:27:39 0:29:57
0:07:29
2:27:39 0:25:19
6 16 Halden SK 2
Birkeland
1 av 1 13:30:13 0:27:29
0:06:52
2:30:13 0:27:53
7 10 Heming Orientering 1
Rygh
1 av 1 13:36:51 0:29:14
0:07:18
2:36:51 0:34:31
8 24 Fredrikstad SK 1
Ottesen
1 av 1 13:37:54 0:28:06
0:07:01
2:37:54 0:35:34
9 38 Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1
Vestøl
1 av 1 13:41:41 0:38:48
0:09:42
2:41:41 0:39:21
10 8 Raumar Orientering 1
Hoel
1 av 1 13:44:50 0:30:39
0:07:39
2:44:50 0:42:30
11 7 Asker Skiklubb 1
Gulbrandsen
1 av 1 13:45:21 0:29:22
0:07:20
2:45:21 0:43:01
12 15 OK Moss 1
Carlsen
1 av 1 13:50:18 0:32:16
0:08:04
2:50:18 0:47:58
13 17 Fossum IF 2
Myhre
1 av 1 13:54:44 0:33:26
0:08:21
2:54:44 0:52:24
14 28 Konnerud IL 1
Økern
1 av 1 13:56:11 0:37:57
0:09:29
2:56:11 0:53:51
15 12 Nydalens SK 3
Huber
1 av 1 14:03:07 0:35:18
0:08:49
3:03:07 1:00:47
16 29 Lillomarka OL 2
Wang
1 av 1 14:03:13 0:39:57
0:09:59
3:03:13 1:00:53
17 21 Bækkelagets SK 2
Ingierd
1 av 1 14:04:49 0:32:29
0:08:07
3:04:49 1:02:29
18 13 IL Tyrving 2
Ekeberg
1 av 1 14:05:58 0:33:42
0:08:25
3:05:58 1:03:38
19 34 Oppsal Orientering 1
Krogh
1 av 1 14:06:03 0:38:38
0:09:39
3:06:03 1:03:43
20 11 Ås-NMBU Orientering 1
Winsnes Nordhagen
1 av 1 14:08:34 0:32:03
0:08:00
3:08:34 1:06:14
21 14 Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1
Egge
1 av 1 14:16:44 0:33:21
0:08:20
3:16:44 1:14:24
22 27 Kongsberg OL 1
Larsen
1 av 1 14:22:05 0:40:14
0:10:03
3:22:05 1:19:45
23 39 Østmarka OK 1
Otterlei
1 av 1 14:28:14 0:47:47
0:11:56
3:28:14 1:25:54
24 30 Nittedal OL 1
Brunborg
1 av 1 14:32:23 0:43:50
0:10:57
3:32:23 1:30:03
25 33 OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1
Kvamme
1 av 1 14:34:58 0:52:39
0:13:09
3:34:58 1:32:38
26 32 OK Moss 2
Bjerketvedt
1 av 1 14:39:45 0:50:18
0:12:34
3:39:45 1:37:25
27 18 Raumar Orientering 2
Fosstveit
1 av 1 14:49:25 0:53:10
0:13:17
3:49:25 1:47:05
28 23 Fet OL 1
Tronbøl
1 av 1 14:54:41 0:37:55
0:09:28
3:54:41 1:52:21
29 26 Indre Østfold OK 2
Retteraasen
1 av 1 14:57:17 1:00:51
0:15:12
3:57:17 1:54:57
30 25 IL Koll 1
Borg
1 av 1 15:06:12 0:45:57
0:11:29
4:06:12 2:03:52
31 19 Sturla, IF 1
Instanes
1 av 1 15:09:18 1:03:12
0:15:48
4:09:18 2:06:58
32 40 Østmarka OK 2
Hagen
1 av 1 15:12:08 0:47:39
0:11:54
4:12:08 2:09:48
33 22 Bækkelagets SK 3
Salomonsen
1 av 1 15:36:41 1:07:08
0:16:47
4:36:41 2:34:21
* 34 36 Raumar Orientering 3
Sørberg
1 av 1 15:27:03 0:57:03
0:14:15
4:42:29 2:40:09
** 35 31 Odal OL - Orientering / Grue IL 1
Pran
1 av 1 15:18:49 0:48:49
0:12:12
5:53:02 3:50:42
Disk 1 Fossum IF 1
Melsom
1 av 1 13:28:00 0:25:56
0:06:29
2:28:00 NA
Disk 4 IL Tyrving 1
Kristiansen
1 av 1 13:42:58 0:30:56
0:07:44
2:42:58 NA
Disk 37 Sturla, IF 2
Vári
1 av 1 14:52:48 0:43:43
0:10:55
3:52:48 NA
Disk 20 Indre Østfold OK 1
Johannesen
1 av 1 14:53:57 0:47:53
0:11:58
3:53:57 NA
Disk 41 Lillomarka OL 3
Hildrum
1 av 1 15:21:29 0:51:29
0:12:52
5:06:24 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *