Etapperesultater 15-stafetten 2017

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 2 Nydalens SK 1
Kriszat-Løvfald
1 av 1 13:23:08 0:20:48
0:06:56
2:23:08 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Bjørlo
1 av 1 13:25:18 0:18:33
0:06:11
2:25:18 0:02:10
3 9 Bækkelagets SK 1
Christiansen
1 av 1 13:44:44 0:20:44
0:06:54
2:44:44 0:21:36
4 6 Nydalens SK 2
Hauge
1 av 1 13:48:21 0:23:04
0:07:41
2:48:21 0:25:13
5 5 Lillomarka OL 1
Langmyren
1 av 1 13:49:01 0:21:22
0:07:07
2:49:01 0:25:53
6 24 Fredrikstad SK 1
Imrik
1 av 1 14:02:07 0:24:13
0:08:04
3:02:07 0:38:59
7 10 Heming Orientering 1
Reusch
1 av 1 14:04:42 0:27:51
0:09:17
3:04:42 0:41:34
8 8 Raumar Orientering 1
Sønsterudbråten
1 av 1 14:06:08 0:21:18
0:07:06
3:06:08 0:43:00
9 38 Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1
Nilsen
1 av 1 14:14:00 0:32:19
0:10:46
3:14:00 0:50:52
10 7 Asker Skiklubb 1
Ytterbø
1 av 1 14:14:27 0:29:06
0:09:42
3:14:27 0:51:19
11 17 Fossum IF 2
Børli
1 av 1 14:18:33 0:23:49
0:07:56
3:18:33 0:55:25
12 15 OK Moss 1
Bjørnerød
1 av 1 14:21:23 0:31:05
0:10:21
3:21:23 0:58:15
13 28 Konnerud IL 1
Skyttersæter Saugerud
1 av 1 14:25:39 0:29:28
0:09:49
3:25:39 1:02:31
14 13 IL Tyrving 2
Skjærstein
1 av 1 14:28:43 0:22:45
0:07:35
3:28:43 1:05:35
15 11 Ås-NMBU Orientering 1
Tveite
1 av 1 14:28:44 0:20:10
0:06:43
3:28:44 1:05:36
16 21 Bækkelagets SK 2
Torgersen
1 av 1 14:28:56 0:24:07
0:08:02
3:28:56 1:05:48
17 29 Lillomarka OL 2
Ariansen
1 av 1 14:30:05 0:26:52
0:08:57
3:30:05 1:06:57
18 12 Nydalens SK 3
Vik
1 av 1 14:33:36 0:30:29
0:10:09
3:33:36 1:10:28
19 27 Kongsberg OL 1
Eger
1 av 1 14:46:20 0:24:15
0:08:05
3:46:20 1:23:12
20 14 Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1
Utskarpen
1 av 1 14:47:16 0:30:32
0:10:10
3:47:16 1:24:08
21 39 Østmarka OK 1
Thingsrud
1 av 1 14:55:11 0:26:57
0:08:59
3:55:11 1:32:03
22 34 Oppsal Orientering 1
Veggan
1 av 1 14:57:48 0:51:45
0:17:15
3:57:48 1:34:40
* 23 30 Nittedal OL 1
Eithun
1 av 1 14:58:29 0:28:29
0:09:29
4:00:52 1:37:44
* 24 32 OK Moss 2
Ladim
1 av 1 14:59:10 0:29:10
0:09:43
4:08:55 1:45:47
* 25 33 OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1
Gjestvang
1 av 1 15:10:15 0:40:15
0:13:25
4:15:13 1:52:05
* 26 23 Fet OL 1
Ølstad
1 av 1 14:57:51 0:27:51
0:09:17
4:22:32 1:59:24
* 27 18 Raumar Orientering 2
Sletten
1 av 1 15:09:34 0:39:34
0:13:11
4:28:59 2:05:51
* 28 25 IL Koll 1
Olsen
1 av 1 15:06:06 0:36:06
0:12:02
4:42:18 2:19:10
* 29 40 Østmarka OK 2
Sandernes
1 av 1 15:05:09 0:35:09
0:11:43
4:47:17 2:24:09
* 30 26 Indre Østfold OK 2
Gulliksen
1 av 1 15:26:48 0:56:48
0:18:56
4:54:05 2:30:57
* 31 19 Sturla, IF 1
Vári
1 av 1 15:22:17 0:52:17
0:17:25
5:01:35 2:38:27
* 32 22 Bækkelagets SK 3
Jødal
1 av 1 15:18:50 0:48:50
0:16:16
5:25:31 3:02:23
** 33 36 Raumar Orientering 3
Sletten
1 av 1 15:23:48 0:53:48
0:17:56
5:36:17 3:13:09
*** 34 31 Odal OL - Orientering / Grue IL 1
Braaten
1 av 1 15:30:38 1:00:38
0:20:12
6:53:40 4:30:32
Disk 1 Fossum IF 1
Størmer
1 av 1 13:47:37 0:19:37
0:06:32
2:47:37 NA
Disk 16 Halden SK 2
Dæhli
1 av 1 13:55:56 0:25:43
0:08:34
2:55:56 NA
Disk 4 IL Tyrving 1
Arnesen
1 av 1 14:05:15 0:22:17
0:07:25
3:05:15 NA
Disk 20 Indre Østfold OK 1
Bedin
1 av 1 14:59:10 0:29:10
0:09:43
4:23:07 NA
Disk 37 Sturla, IF 2
Bogen
1 av 1 15:42:20 1:12:20
0:24:06
5:05:08 NA
Disk 41 Lillomarka OL 3
Petersen
1 av 1 15:05:44 0:35:44
0:11:54
5:42:08 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *