Etapperesultater 15-stafetten 2017

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 2 Nydalens SK 1
Cherry
1 av 1 14:00:49 0:37:41
0:06:16
3:00:49 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Bjørlo
1 av 1 14:05:12 0:39:54
0:06:39
3:05:12 0:04:23
3 9 Bækkelagets SK 1
Fremstad
1 av 1 14:22:51 0:38:07
0:06:21
3:22:51 0:22:02
4 6 Nydalens SK 2
Vister
1 av 1 14:23:08 0:34:47
0:05:47
3:23:08 0:22:19
5 5 Lillomarka OL 1
Oskarsson
1 av 1 14:24:06 0:35:05
0:05:50
3:24:06 0:23:17
6 24 Fredrikstad SK 1
Mathisen
1 av 1 14:38:10 0:36:03
0:06:00
3:38:10 0:37:21
7 8 Raumar Orientering 1
Haga
1 av 1 14:42:32 0:36:24
0:06:04
3:42:32 0:41:43
8 10 Heming Orientering 1
Arnesen
1 av 1 14:45:20 0:40:38
0:06:46
3:45:20 0:44:31
9 7 Asker Skiklubb 1
Wiréhn
1 av 1 15:03:03 0:48:36
0:08:06
4:03:03 1:02:14
10 15 OK Moss 1
Bjørnerød
1 av 1 15:05:40 0:44:17
0:07:22
4:05:40 1:04:51
11 38 Vegårshei IL / Birkenes IL / IF Trauma / IFK Lidingö SOK / IK Grane Arendal Orientering 1
Nygårdseter
1 av 1 15:06:04 0:52:04
0:08:40
4:06:04 1:05:15
12 17 Fossum IF 2
Bjørnstad
1 av 1 15:06:39 0:48:06
0:08:01
4:06:39 1:05:50
13 11 Ås-NMBU Orientering 1
Nordhagen
1 av 1 15:10:47 0:42:03
0:07:00
4:10:47 1:09:58
14 21 Bækkelagets SK 2
Aasheim
1 av 1 15:15:39 0:46:43
0:07:47
4:15:39 1:14:50
15 28 Konnerud IL 1
Hågård
1 av 1 15:17:55 0:52:16
0:08:42
4:17:55 1:17:06
16 13 IL Tyrving 2
Malmberg
1 av 1 15:20:59 0:52:16
0:08:42
4:20:59 1:20:10
* 17 12 Nydalens SK 3
Bråten
1 av 1 15:13:41 0:43:41
0:07:16
4:17:17 1:16:28
* 18 14 Oslostudentenes IK / Hadeland OL 1
Watterdal
1 av 1 15:09:45 0:39:45
0:06:37
4:27:01 1:26:12
* 19 27 Kongsberg OL 1
Strand
1 av 1 15:16:50 0:46:50
0:07:48
4:33:10 1:32:21
* 20 39 Østmarka OK 1
Kortner
1 av 1 15:10:33 0:40:33
0:06:45
4:35:44 1:34:55
* 21 29 Lillomarka OL 2
Hagelund
1 av 1 15:38:30 1:08:30
0:11:25
4:38:35 1:37:46
* 22 34 Oppsal Orientering 1
Edstrøm
1 av 1 15:30:35 1:00:35
0:10:05
4:58:23 1:57:34
** 23 30 Nittedal OL 1
Valstad
1 av 1 15:14:11 0:44:11
0:07:21
4:45:03 1:44:14
** 24 33 OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1
Ballangrud
1 av 1 15:16:31 0:46:31
0:07:45
5:01:44 2:00:55
** 25 32 OK Moss 2
Paulsen
1 av 1 15:37:36 1:07:36
0:11:16
5:16:31 2:15:42
** 26 23 Fet OL 1
Gran
1 av 1 15:28:11 0:58:11
0:09:41
5:20:43 2:19:54
** 27 18 Raumar Orientering 2
Horvei
1 av 1 15:30:14 1:00:14
0:10:02
5:29:13 2:28:24
** 28 19 Sturla, IF 1
Arenth
1 av 1 15:21:05 0:51:05
0:08:30
5:52:40 2:51:51
** 29 26 Indre Østfold OK 2
Thømt
1 av 1 15:41:51 1:11:51
0:11:58
6:05:56 3:05:07
** 30 40 Østmarka OK 2
Hygen
1 av 1 15:52:08 1:22:08
0:13:41
6:09:25 3:08:36
** 31 25 IL Koll 1
Borg
1 av 1 15:58:16 1:28:16
0:14:42
6:10:34 3:09:45
** 32 22 Bækkelagets SK 3
Schive
1 av 1 15:19:57 0:49:57
0:08:19
6:15:28 3:14:39
**** 33 31 Odal OL - Orientering / Grue IL 1
Steinbekken
1 av 1 15:21:15 0:51:15
0:08:32
7:44:55 4:44:06
Disk 1 Fossum IF 1
Ahlbäck
1 av 1 14:23:14 0:35:37
0:05:56
3:23:14 NA
Disk 16 Halden SK 2
Iliev
1 av 1 14:40:10 0:44:14
0:07:22
3:40:10 NA
Disk 4 IL Tyrving 1
Nybråten
1 av 1 14:43:06 0:37:51
0:06:18
3:43:06 NA
Disk 20 Indre Østfold OK 1
Kopperud
1 av 1 15:33:50 1:03:50
0:10:38
5:26:57 NA
Disk 37 Sturla, IF 2
Thon
1 av 1 15:18:54 0:48:54
0:08:09
5:54:02 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *